Jdi na obsah Jdi na menu
 


Hra o Milana

17. 11. 2015

Autorka: Petra Lázničková

Počet stran: 202

Nakladatelství: Petra

Rok vydání: 2006

 

Anotace:

Osmnáctiletý Milan žije po smrti své matky pouze s otcem, s nímž si ale příliš nerozumí. Většinu času tráví se svými přáteli. Osobní život se mu poněkud zkomplikuje, když se otec znovu ožení a kromě své manželky přivádí do společné domácnosti také její dceru. Od začátku ji nesnáší, dívka je rozhodnutá bojovat o jeho přízeň, a mladík netuší, že jednoho ne bude muset bojovat on o ni.

POPIS:

Myslím si, že je kniha určená pro všechny ženy a dívky, které mají rády romantické příběhy ze života, protože si myslím, že to knihu opravdu vystihuje. Nikdy jsem od autorky ještě nic nečetla, ale jsem si jistá, že se od včerejšího večera, kdy jsem knihu dočetla bude řadit k mým nejoblíbenějším českým spisovatelkám, kam už nepochybně patří Věra Řeháčková, jejíž knihy také jako tato mě vždycky dokážou překvapit.  Milana čeká překvapení potom, co se jednoho večera, několik měsíců po mrti své matky, vrátí domů, a otec, který s ním nikdy neprohodí víc než pár slov, zavolá k sobě a řekne mu, že se bude ženit a co víc, že ta žena, Julie, má dcera Alenu. Po příchodu Julie a Aleny k nim domů, je Milan na Alenu od začátku velmi protivný. Doma se snaží být co nejméně. Alenu to mrzí, protože ho miluje. Milan pořádá různé mejdany s přáteli. Jenže postupně si začne uvědomovat, že mu Alena vůbec není tak lhostejná, jak si zpočátku myslel.  Celou dobu se o něj dívka nepřestává zajímat. Jak tohle celé dopadne, to si můžete přečíst, pokud si knihu půjčíte někde v knihovně, protože je beznadějně vyprodaná.

Hodnocení:

Tato kniha je úžasná. Romantika, styl psaní a dobrodružství, které je na konci, dává této knize body, které si bezpochyby zaslouží. Co na ní říct - prostě BOMBA a skvěle promyšlené.

                                                                 100%

 

Výsledek obrázku pro hra o milana kniha

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář
 

 


Archiv

Kalendář
<< říjen / 2018 >>


Statistiky

Online: 1
Celkem: 4438
Měsíc: 107
Den: 3